Menu
Sepetiniz

Kız Çocuk Külot

KIZ ÇOCUK KÜLOT

Kız çocuklarda bir iç giyim ürünü olarak genelde külot tercih edilir. Genel olarak külotlar bez formunda oldukları için bezi yeni bırakan bebeklerde ve çocukluk döneminde geçişte çocukların o bez rahatlığı aradığını görürüz. Kız çocuk külotları bez konforunu da verebileceği için çoğunlukla kız çocuk boxerlarına nazaran daha çok tercih edilir.

Renk ve desen konularında çocuksu ve eğlenceli üretimler yapılır. Beraberinde her zaman ve her yaş aralığında sadelikten ve tek düzelikten yana olanların sayısı oldukça fazladır. Bu durum iç çamaşırları için de geçerlidir ve çoğunlukla en çok tercih edilen modeller her zaman için düz, sade ve zamansız parçalardır denilebilir.

Kız çocuk külotları için çok fazla bir özellik aranmaz ancak sağlık her şeyden önce geldiği için her zaman ve her koşulda kumaş kalitesinin önemine vurgu yapmak durumundayız. Özellikle çocukluk çağında gelişim dolayısıyla daha hassas olabilecekleri için çok daha dikkatli olunmalıdır.

Kız çocuk külotlarında kesinlikle bu ham maddeden üretilen ürünleri tercih etmeyiniz. Nedir bu ham madde?

Polyester.

Polyester kumaş bütün kumaş tiplerini baz aldığımızda en riskli kumaş türüdür diyebilir. Çünkü naylon ve plastikten üretilmektedir ve takdir edersiniz ki insan sağlığına olumlu bir etkisi yoktur. Olumlu bir etkisi olmadığı gibi insan vücuduna da zarar vermesi yüksek olasılıktadır. Bu nedenle polyester kumaştan üretilen ürünleri tercih etmemeliyiz. Özellikle de söz konusu çocuklarımız ve onların sağlığı ise kız çocuk külot kuması için %100 pamuktan üretilen ürünleri tercih etmek sağlık açısından da belli başlı olumsuzlukların önüne geçebilir. Bu da bizleri mutlu eder. Kız çocuk külotlarında bir diğer önemli husus ise gün içerisindeki rahatlıktır. Rahatlıkta en az sağlık kadar önemli bir yer tutar. Çocuklar yetişkinlere nazaran daha hareketlidir ve gün içerisinde tercih ettikleri kıyafet ve iç giyim ürünleri de bu hareketliliğe eşlik edebilir durumda olmalıdır. O nedenle çocuğumuzun onu sıkmadan bir parçası haline gelebilecek ve cildinin hava almasına yardımcı olacak, üzerine giydiğinde onu özgür hissettirecek standartlara sahip olmalıdır.

Kız Çoçuk Renkli Baskılı Desenlli Okul Külot %100 Pamuk  Karışık
-33 %
Kız Çoçuk 3'lü Paket Baskılı ( RENKLİ ) Kumaş Türü: % 100 Pamuk .Gün Boyu Rahat Hareket Edebileceğiniz Şık Tasarımı ve Trend Modeliyle Severek Kullanacağınız renk ve  desen seçenekleri ile çocugunuz ilgisini ve dikkati çeker.Yumuşacık dokusu ile çocugunuz gün boyu rahat ve konforlu hareket..
73,15TL 109,72TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)