Menu
Sepetiniz

Kadın Giyim

 KADIN GİYİM

İnsanlığın gelişmesi, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte sektörler çeşitlenir ve gelişir. Gelişime ve çeşitliliğe en açık olan çeşitliliği en fazla hissettiğimiz alan ise giyim sektörüdür. Giyim sektöründe özellikle çeşitliliği ve yeniliği ile ilk sıralarda olan en fazla kadın giyimdir.

Farklı tarzları, renkleri, yorum gücünü tek bir çatı altında toplayan kadın giyim sektörünün ilham kaynağı kuşkusuz enerjileri, hayal dünyaları, zengin zevk yelpazeleri ile kadınlardır. Kadınların hayal dünyası, duyguları ve elinin değdiği yerlerde muhtemel bir yenilik söz konusudur. Renkler enerjiyi yansıtır vermek istenilen duyguyu ve mesajı en iyi renkler sayesinde verebiliriz bu nedenle renk kullanımı giyim sektöründe önemlidir.

Renkli olmak çoğu zaman baharın gelmesiyle birlikte giyim sektöründe anlam kazansa da genel olarak düz çizgilerin dışında olmayı da ifade etmek için kullanılır. Aslında içerisinde neşeyi, enerjiyi ve hareketliliği barındıran, farklı stilleri bir arada bulundurabilen, çoğu şey renklidir.

Renk, farklılıkları bir araya getirerek yeni bir ahenk oluşturur. Renklere eşlik edecek modellerde önemlidir. Renkler ve desenler bir araya gelerek modelleri modeler ise tam bir düşünceyi, tarzı yansıtır.

Desenler hayal dünyasının en  somut yansımalarıdır. Bu nedenle kıyafetler üzerinde kullanılan desenlerin ve renklerin birlikte bir uyum yakalamaları hedefte olan tarzı net olarak ortaya koymaktadır.

Üstelik renk desenler sayesinde çeşitlilik artar kadın giyimin alanı genişler. Çeşitlilikten bahsetmişken farklı tarzlardan bahsetmek gerekirse. Son yıllarda maskülen tarzların yaygınlaştığını, gün içerisinde rahatlığı ve şıklığı yakalamak için en uygun stillerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Maskülen TDK’ye bakıldığında erkeksi, erkeğe benzeyen, erkeği anımsatan anlamını taşımaktadır.

Özellikle moda dünyasında varlığını gösteren maskülen kelimesi genel olarak kadınlar için kullanılmaktadır. Kadın giyim sektöründe varlığını belirgin bir şekilde hissettiğimiz maskülen tarz için Blazzer ceketler, kumaş pantolonlar, croplar ana parçalar arasında sayılabilir. Hem kurtarıcı olmaları adına hem de   maskülen manasını tam anlamıyla kazanmak adına tercih edilmelidir diyebiliriz. Ayrıca şıklaştırabileceğimiz gibi farklı alanlarda da kullanabiliriz. Ufak bir aksesuar değişikliği bu bir takı, çanta, ayakkabı olabilir kombinimize farklı bir soluk kazandıracaktır. Ve farklı ortamlarda da kullanılabilir kıvama getirecektir.

 

Kadın Siyah Deri Görünümlü Piliseli Etek Kemer Hediye  Siyah
-33 %
Kadın Siyah Deri Görünümlü Piliseli Etek Boy:92 cm dir. >Astarsızdır. >Bel Ölçüleri: >S Beden:72 cm /M Beden:76 cm /L Beden:80 cm >XL Beden:82 cm /XXL Beden:84 cm..
125,93TL 188,89TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)