Menu
Sepetiniz

Erkek Çocuk Boxer

ERKEK ÇOCUK BOXER

İç çamaşırı seçimi kişisel tercihlere göre farklılık gösterir. Bu durum çocuk iç giyim ürünleri için de geçerlidir. Örneğin alt giyim ürünlerinde iki seçenek vardır ki bunlar da boxerlar ve külotlardır. Temelde aralarında pek bir fark bulunmamalarına rağmen kişisel tercihler göz önünde bulundurulduğunda kullanım rahatlığına göre farklılık gösterebilir.

Hep birlikte bakalım o zaman külotlar ve boxerlar arasında bir farklılık var mı? Varsa bu farklılıklar nelerdir? İnceleyelim.


KÜLOT VE BOXER ARASINDAKİ FARKLAR

Çok büyük bir fark bulunmamasıyla birlikte verilerin çoğu tercih meselesi olduğu yönünde. Ancak   çocuk boxerlarında ve çocuk sliplerinde kullanım kolaylığı açısından bir fikir ayrılığı olabilir. 

Çocuklar büyüme çağındayken her gün kendilerinde bir yenilik keşfederler. Vücutlarını tanımak ve her bir evrede kendilerini anlamlandırmak ise en büyük heyecanlarıdır. Bu süreçte Kendilerini fizyolojileri ile tanışmaya çalışırken bulurlar. Fizyolojileri ile tanışırken ise en büyük istekleri kendilerini rahat hissetmek istemeleridir. Rahatlık onların kendilerini tanımaları ve anlamlandırmaları sırasında en önemli etkendir. O zaman bizler boxer ve külot arasındaki en temel farkı sağladığı rahatlık ve konfor sayesinde ayırabiliriz. 


Slipler erkek çocuklarında özellikle de küçük yaştan itibaren bez kullanımının da bırakılmasıyla birlikte daha çok tercih edilebilir durumdadır. Bunun nedenini sliplerde ki paça kısmının lastikli olması ile açıklayabiliriz. Sliplerdeki paça kısmının lastikli olması henüz bez alışkanlığını yeni bırakan çocuklarda  bez rahatlığını sağlayabilir durumdadır. Esnek aynı zamanda vücudu saran yapısı sayesinde kendisini bir boşlukta hissetmeyecek hem de çok fazla sıkmamasıyla beraber ideal rahatlığı yakalayacak. Bu rahatlık sağlandığında ise  iç çamaşırları ile tanışma sürecinin zamanla azalmış olduğunu ve sliplerin bu konuda büyük kolaylık sağlamış olduğunu göreceğiz. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sayesinde çocuklar kendi külotlarını rahatlıkla tek başına kullanabilirler. 


Ayrıca boxerlar ve külotlarda bir önemli detay daha vardır ki oda kumaş tercihidir. Kumaş tercihinin öneminden de bahsedecek olursak, birçok giysi türünde büyük önem taşıyan pamuklu kumaşlar burada da önemlidir. Hatta dış giysilerden daha da önemlidir. Çünkü vücudumuza direkt temasta bulunur. 

Erkek Çocuk Boxer Desenli Boxer 3'lü Paket  Mavi
-33 %
Erkek Çocuk Çok Renkli Havlu Bel Boxer 3'lü Paket  Kiremit
-33 %
Erkek Çocuk 3'lü Desenli Pamuklu Boxer  Karışık
-33 %
Ürün İçeriği: %5 Elestan %95 Pamuktan üretilmiştir.Pamuklu ve yumuşak dokuludur. Şeffaf ambalajda paketlenmiştir.Teri emen  ve nefes alabilen kumaş formu çocukların rahatlıkla giyebileceği günlük iç giyim ürünüdür. Paket içerisinde görseldeki ürünlerden 2 aynı modelde olmak üzere..
98,15TL 147,22TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)